off

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

Dnia 24 maja przeżywaliśmy w naszej parafii Pierwszą Komunię Świętą, do której przestąpiło 27 dzieci. Podczas liturgii dzieci odnowiły przyrzeczenia chrzcielne i po raz pierwszy w pełni uczestniczyły w Eucharystii. Był to dla nich bardzo ważny i piękny dzień.

Przed nimi Biały tydzień oraz pielgrzymka. Życzymy dzieciom pierwszokomunijnym, aby pamiętały, że serce, w którym mieszka Jezus, nigdy nie jest samo.